Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zašto igrate Magic?
Hej društvo, zašto vi igrate Magic? I ako netko ima neko najdraže iskustvo, možete i to opisati.

Meni je najdraže iskustvo prvi prerelease turnir prije puno godina, dok sam išao u OŠ, organiziran u GAPu u Zagrebu (kraj Cibone jedan prostor). Bilo mi je super vidjeti toliko igrača i osjećati se kao da imam šanse sa svojim deckom vs bilo koga (iako nisam baš dobar, tako da nisam imao velike šanse Big Grin). Ali sjetim se toga ponekad i bude mi drago. I mislim da zato i igram, jer su mi prereleasevi fora, jer su mi karte lijepe i jer mi se sviđa biti, makar malim dijelom, dio tog svijeta još uvijek.
Sviđa mi se i što sa svojom kolekcijom imam osjećaj kao da imam mali stake u Magicu. Smile
Reply
Mnogi su rekli da i kad odustanu da ce svejedno doc na prereleasove vidjet sta ima novo i pozdravit ekipu.
Reply
Pozdrav, apsolutno sam novi u svijetu MTGa, ali bih volio naučiti igrati. Jako mi se sviđa card art, tutoriale koje sam gledao o samoj igri su mi isto zanimljivi i super je što vidim da u Zagrebu postoje turniri.
Obzirom da sam početnik, zanima me, postoje li Welcome deckovi koji se mogu nabaviti (u Carti Magici možda?) kako bih mogao isprobati igru uživo?
Isprike ako sam fulao thread i forum, ali naslov mi se svidjelo pa zato tu i postavljam pitanje Smile
Reply
(19-09-2020, 09:05 AM)Njamrock Wrote: Pozdrav, apsolutno sam novi u svijetu MTGa, ali bih volio naučiti igrati. Jako mi se sviđa card art, tutoriale koje sam gledao o samoj igri su mi isto zanimljivi i super je što vidim da u Zagrebu postoje turniri.
Obzirom da sam početnik, zanima me, postoje li Welcome deckovi koji se mogu nabaviti (u Carti Magici možda?) kako bih mogao isprobati igru uživo?
Isprike ako sam fulao thread i forum, ali naslov mi se svidjelo pa zato tu i postavljam pitanje Smile

Uh, nitko nije odgovorio.

U carti se mogu nabaviti neki deckovi, ali prvo se upoznaj sa samom igrom, formatima itd. Kada odlucis sta ti se okvirno svidja, onda krenes nabavljati karte za taj format ili igrati sealed format, ovisno o zelji.
Forum je malo zapusten sto se tice ljudi, ima dosta objava i nafejsu pa i tamo chekiraj stvari
Reply
Kad bi bar znao
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)